Vidzemē bizness ir dzīvs!

- 15.Septembris, 2020
Ekonomika
Laikrakstā

Šīs nedēļas beigās – pēc ilgāka laika perioda rudenī, nevis pavasarī – Valmieras centrā notiks ikgadējās, tradicionālās Vidzemes uzņēmēju dienas 2020. Tās rīko Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) kopā ar pilsētas pašvaldību, tāpēc vislabāk par pasākumu, kas notiks jau 23. gadu pēc kārtas, Liesmai zina stāstīt LTRK valdes padomnieks reģionālajos jautājumos un Vidzemes nodaļas vadītājs JURIS SLEŅĢIS.

Fakts, ka reģionā plašākais ikgadējais uzņēmēju forums Vidzemes uzņēmēju dienas 2020 šogad tomēr notiek arī tik sarežģītos apstākļos, laikam norāda ne tikai uz organizatoru jau laikus sāktajām šī gada pasākuma iestrādēm, bet arī uz zināmu spītību – šim pasākumam, ikgadējam paveiktā darba pārskatam un attīstības spogulim, vienkārši jābūt! 

Varbūt tas nebija gluži spīts, labāk derētu apzīmējums – misijas apziņa. Tas būtu tuvāk visam notiekošajam. Pirmkārt, jāatzīmē, ka mūsu Vidzemes reģionā šī patiešām ir jau 23. reize, kad šāda izstāde notiek. Laikam nav ne mūsu pusē, ne citos Latvijas reģionos līdzīga uzņēmēju foruma, kas varētu lepoties ar līdzīgu gadskārtu. Bija taču biznesam veltītas izstādes Cēsīs, Alūksnē, Gulbenē...

PIEKTDIEN ŠEIT VISS NOTIKS! Pirmdienas rītā pilsētas centrā par 23. reizi Valmierā notiekošajām Vidzemes uzņēmēju dienām vēsta plakāts, bet piektdien, 18. septembrī, te jau būs gan izstādes āra ekspozīcija, gan pirmie apmeklētāji. Oficiālā atklāšana vienos dienā. 


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru