Vidzemes brigāde – sporta čempioni

23.Decembris, 2022
Mūsu drošībai
Laikrakstā

Zemessardzes 2. Vidzemes brigāde šogad ir bijusi ar sporta panākumiem bagāta. Pirmo reizi brigādes vēsturē tā ieguva 1. vietu Nacionālo bruņoto spēku sporta čempionāta kopvērtējumā un 1. vietu Zemessardzes militāro vingrinājumu kopvērtējumā.

Lai noteiktu uzvarētāju Nacionālo bruņoto spēku čempionātā un iegūtu kausu, visa gada garumā zemessargi un karavīri piedalījās 12 dažādās sacensībās, kas ietvēra individuālos un komandu sporta veidus, kā arī vērtējumā tika iekļauta spartakiāde un fizisko normatīvu kārtošana karavīriem. Kopvērtējums tika aprēķināts, ņemot vērā ieņemtās vietas visās šajās sacensībās. Zemessardzes 2. Vidzemes brigāde veidoja komandas no visiem sešiem bataljoniem, kurās piedalījās zemessargi un profesionālā dienesta karavīri. 

Vidzemes brigādes spēcīgākās disciplīnas, kur arī izdevās izcīnīt medaļas, bija slēpošana, peldēšana, basketbols, orientēšanās, Army tough run, volejbols un individuālas disciplīnas spartakiādē. Līdz pat pēdējam brīdim bija punkts punktā cīņa par pirmo vietu, kuru beigās nosargājām tikai ar divu punktu pārsvaru, iegūstot čempionāta kausu.

ZS Vidzemes brigāde

Zemessardzes 2. Vidzemes brigādes komandieris pulkvedis GUNĀRS KAULIŅŠ ar izcīnīto kausu. Aivja Stračinska foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru