Vietā, kur satiekas Itālijas un Latvijas garšas

- 11.Jūnijs, 2021
Pilsētās un novados
Laikrakstā

No 10. jūnija līdz 13. jūnijam, kā zināms, visā Latvijā vairāk nekā 240 vietās notiek Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras un Latvijas Lauku tūrisma asociācijas «Lauku ceļotājs» kopīgi rīkotās «Atvērtās dienas laukos 2021».

Tradicionālais Latvijas apceļošanas un iepazīšanas pasākums arī šogad mudina ikvienu interesentu nepalikt mājās, bet doties ciemos pie lauku tūrisma uzņēmējiem. Pasākumu dalībnieku vidū ir arī Kauguru pagasta «Vīnkalni» – vieta, kur jau vairākus gadus ar saimnieku ZANDAS un ULDA ŽENTIŅU izdomu, viesus uzņemot un meistarklases vadot, radoši satiekas Itālijas un Latvijas garšas.

Kad «Liesma» vakar atļāvās nedaudz patraucēt abus saimniekus, pirmos pasākuma ciemiņus gaidot, brīvdabas picērijas varenā picu krāsns jau bija iekurta un galdā jau bija salikti visi picu cepšanai sarūpētie produkti. Kamēr viesi vēl bija ceļā, Zanda paspēja pastāstīt: 

«Šī mums ir jau divpadsmitā lauku tūrisma sezona, un sesto no tām vadām šeit – zem jumta varenajos laukakmens mūros, mīļi iesauktos par brīvdabas picēriju.

BRĪVDABAS PICĒRIJĀ. «Vīnkalnu» saimnieki Uldis un Zanda Žentiņi pasākuma «Atvērtās dienas laukos» viesus gaidot. Ārijas Romanovskas foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru