ZAAO – atzinīgs klientu vērtējums

- 3.Februāris, 2021
Ekonomika
Laikrakstā

SIA ZAAO klienti – reģiona pašvaldību iedzīvotāji – augstu vērtē sadarbību ar uzņēmumu. Kā liecina pagājušā gada novembrī veiktās ZAAO klientu aptaujas dati, 97% aptaujas dalībnieku sadarbību ar ZAAO vērtē kā labu. Turklāt 80% klientu norāda, ka iesaka ZAAO un tā pakalpojumus arī citiem.

Aptaujā vērtēta gan uzņēmuma darbība kopumā, gan ZAAO darbinieku profesionalitāte, gan pamatpakalpojumu kvalitāte, gan informācijas pieejamība un citi būtiski sadarbības kritēriji.

Aptaujas rezultātus komentē ZAAO Klientu apkalpošanas daļas vadītājs Mārtiņš Vīgants: «Klientu viedoklis mums ir būtisks, lai attīstītu savu piedāvājumu – prioritāri ieviestu vienu vai otru pakalpojumu. Paldies vairāk nekā 5300 aptaujas dalībniekiem, kuri atrada laiku un izteica vērtējumu līdzšinējai sadarbībai. Pagājušajā gadā esam nodrošinājuši pakalpojumu nepārtrauktību un ieviesuši arī jaunus pakalpojumus, tostarp klientu aptaujās jau iepriekš prasīto – tekstila nodošanas pakalpojumu. Šogad turpināsim darbu, lai attīstītu vēl ērtāku sadarbību, vēl vairāk paplašinātu dalīti vākta iepakojuma nodošanas iespējas, izstrādātu precīzas norādes ērtai pakalpojumu saņemšanai un virzītos uz dalīti vāktu bioloģisko atkritumu savākšanas pakalpojuma ieviešanu.»

PAZEMES KONTEINERU TUKŠOŠANA. ZAAO atkritumu transports pieturējis pie Apiņielas kvartālā lielākā pazemes konteineru kompleksa blakus namam Georga Apiņa ielā 14. Tiek tukšots sadzīves atkritumu konteiners. Tieši atkritumu vedēju vadītāji un krāvēji pērn saņēmuši visaugstāko ZAAO klientu novērtējumu savstarpējā komunikācijā. 


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru