"ZAAO" Zelta kategorijas godalga jau sesto reizi

- 21.Jūnijs, 2022
Laikrakstā

Pašvaldību atkritumu apsaimniekošanas uzņēmums SIA ZAAO patiešām var lepoties: jau sesto gadu pēc kārtas Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūta rīkotajā Ilgtspējas indeksā tas saņēmis augstu darbības novērtējumu – Zelta kategorijas godalgu.

Par augsto novērtējumu gandarīta ZAAO Korporatīvās pārvaldības un audita daļas vadītāja Ingrīda Gubernatorova: «Dalība Ilgtspējas indeksā mūsu uzņēmumam nu jau ir kļuvusi par labu tradīciju, kas dod iespēju pārliecināties, cik veiksmīgi norit uzņemtais kurss ceļā uz ilgtspējas augstāko virsotni. Tā kā tas ir nepārtraukts ceļš, tad dalība novērtējumā reizē ir gan motivators, gan rezultāta indikators, kas ļauj sekot izaugsmei. Liels paldies visiem, kas ir kopā ar mums ikdienā šajā izaugsmes ceļā!»

Jāpiebilst, ka pašvaldību atkritumu apsaimniekošanas uzņēmums ZAAO ir arī pirmo 11 uzņēmumu vidū, kuri parakstīja Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūta izstrādāto Ilgtspējas kodeksu, tā paužot apņemšanos īstenot atbildīgu un godprātīgu praksi ne vien vārdos, bet arī darbos.

Ilgtspējas indekss ir stratēģisks vadības instruments, kas palīdz Latvijas uzņēmumiem diagnosticēt savas darbības ilgtspēju un korporatīvās atbildības līmeni. Lai izvērtētu pretendentu atbilstību balvai, eksperti analizēja gan uzņēmuma sniegtos datus, gan publiski pieejamo informāciju par šo uzņēmumu attieksmi pret darbiniekiem un klientiem, to ieguldījumu nozares un valsts attīstībā, kā arī nākotnes plāniem ilgtspējas jomā.

PELNĪTA ATZINĪBA. Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūta vadītāja Dace Helmane (no kreisās) un ZAAO Korporatīvās pārvaldības un audita daļas vadītāja Ingrīda Gubernatorova Ilgtspējas indeksa godalgu saņemšanas ceremonijā. Foto no SIA ZAAO arhīva


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru