Zaļumi no Smiltenes – arī Valmierā

- 27.Janvāris, 2023
Mājā un sētā
Laikrakstā

Kad kopš 2022. gada 24. marta Valmierā pie tirgus paviljona ceturtdienu vakaros darboties sāka Valmieras novada zemnieku un mājražotāju tiešsaistes tirdziņš «REKO», tajā ar savu produkciju līdzdarboties viens no pirmajiem atsaucās arī Smiltenes novada zemnieku saimniecības «Saimnieki» īpašnieks, uzņēmējs KRISTAPS STRAZDIŅŠ. 

Valmierieši viņu iepazinuši arī citos mūspuses tirdziņos. Nesen «REKO Valmiera» sociālās saziņas grupā bija informācija, ka pircējiem atkal ir pieejami Smiltenē audzētie, vitamīniem bagātie lociņi. Kā pie tādiem tiek, kad daudzus turpina šokēt elektrības rēķini? To «Liesma» devās noskaidrot uz kārtējo «REKO» tirgu.

19. janvāra vakarā pēc pircēju iepriekšējā pasūtījuma internetā Kristaps uz Valmieru ir atgādājis paša audzētos sīpollokus, nevis kā ierasts nogrieztā veidā, bet gan ilgtspējīgā variantā – joprojām augošus podiņos. Piedāvājumā bija arī jau šogad tecinātās kļavu sulas.

KRISTAPS STRAZDIŅŠ. «REKO» tirdziņā Valmierā šā gada 19. janvārī ar valmieriešu pasūtītajiem lociņiem podiņos un svaigām kļavu sulām pudelēs. Ārijas Romanovskas foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru