Zemledus makšķerēšanas sacensības Rubenes Anšos

- 1.Marts, 2018
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Pagājušajā sestdienā Rubenes Anšos notika Valmieras mednieku un makšķernieku biedrības biedru sacensības zemledus makšķerēšanā. Atšķirībā no iepriekšējām līdzīgām sacensībām šoreiz tās notika pēc starptautiskiem noteikumiem, līdzīgi tiem, pēc kuriem notiek pasaules čempionāti.

Tas nozīmē, ka sacensības notiek divās kārtās un katru reizi citā sektorā. Katrā kārtā — atbilstoši noķertajam lomam — nosaka dalībnieka izcīnīto vietu. Pēc tam saskaita abās kārtās izcīnīto vietu summu, un mazākās vietu summas ieguvējs ir sacensību uzvarētājs. Ja diviem vai vairākiem dalībniekiem ir vienāda vietu summa, tad augstāka vieta ir tam, kuram lielāks kopējais loma zivju svars.

Sestdienas sacensībās viens sektors bļitkotājiem bija Lielajā Ansī, bet otrs — Mazajā Ansī. Pēc sacensību rezultātu apkopošanas astoņpadsmit dalībnieku konkurencē pirmo vietu izcīnīja Imants Saulītis ar vietu summu 6 un kopējo lomu 758 grami. Otro vietu izcīnīja Jānis Aizups ar vietu summu 8 un lomu 988 grami, trešajā vietā atstājot tādu pašu vietu summu ieguvušo Ivaru Poli, kuram mazāks loms — 734 grami. Ceturto vietu ieguva Ints Kuģis ar vietu summu 9 un lomu 714 grami. Uz atlikušajām divām vietām olimpiskajā sešniekā bija veseli trīs kandidāti ar vienādu vietu summu — 13. Fotofinišā piekto vietu ieguva Rolands Rākins ar lomu 654 grami, bet sesto — Kārlis Liepiņš ar lomu 586 grami. Tūlīt aiz olimpiskā sešnieka palika Andis Žviriņš ar lomu 584 grami, taču tieši viņš sacensību pirmajā kārtā Lielajā Ansī noķēra sacensību lielāko zivi — 330 gramus smagu asari.

Kopā sacensībās tika noķerti 8520 grami zivju. Ne asakas nākamajās ziemas copēs!

SESTDIEN SMAGĀKAIS! Andis Žviriņš demonstrē lielāko sacensībās noķerto zivi — 330 gramus smagu asari.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru