Ziedota palīdzība «Pūriņu skolā»

- 15.Februāris, 2019
Veselība un labklājība
Laikrakstā

Atbalstot ikvienu jauno un topošo ģimeni, biedrība veido atbalsta paciņas jaundzimušajiem.

«Tajās esam salikuši pirmās nepieciešamās drēbītes mazulim. Cenšamies kārtot meiteņu, puišu un neitrālās pakas. Pakās, kas paredzētas jaundzimušajiem, salikti body krekliņi, lācīši, rāpuļi, kombinezoni, cepurītes, zeķītes, jaciņas, kāda smukuma drēbe, paladziņi, sedziņas, autiņi, dvielītis, pudelīte, arī kāda mantiņa mazulim. Savu kvalitātes latiņu turam un pakās neliekam ļoti nolietotas drēbītes un mantas,» tā biedrības «Sev, Tev un ģimenei»/Pūriņu skola vadītāja Arta Masele, atgādinot, ka arī mammas, kuru mazuļi jau paaugušies, droši var nākt uz skoliņu, kas darbojas Valmierā, Beātes ielā 10, otrdienās, ceturtdienās no plkst. 9.30 līdz 12.30 un samainīt drēbītes.

«Šobrīd ir pieejami dažādu izmēru apģērbi. Daudz bērniem no dzimšanas līdz pusotra gada vecumam, bet šis un tas arī no lielākiem bērniem vajadzīgā – adījumi, kleitas, bikses. Ja mamma jūt, ka šī gada kombinezons ir par mazu, bet jaunu mēnesim negribas pirkt, droši var atnākt, mēģināsim palīdzēt, ja varēsim,» uzsver Arta.

DAŽĀDAS jaundzimušajiem un arī vecākiem bērniem vajadzīgas lietas var ziedot un arī saņemt «Pūriņu skolā». Jāņa Līgata foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru