12. klašu izlaidums Valmieras Valsts ģimnāzijā

- 6.Jūlijs, 2021
Izglītība
Laikrakstā

Ceturtdien, 1. jūlijā, notika Valmieras Valsts ģimnāzijas (VVĢ) 12. klašu izlaidums. Pasākums notika skolas pagalmā, un viesu skaits nebija ierobežots. Pa visām trim paralēlklasēm kopā absolventu skaits bija 55.

Izlaidumu atklāja VVĢ direktors Artūrs Skrastiņš ar runu: «Kā tad mums pagāja šis vidusskolas posms? 10. klase – skaista klātienē, visi smuki saģērbušies nāk uz skolu, sveicina. Klātiene – tas bija baigi forši.

Tad nāca 11., 12. klase. Pusgads neklātiene, 12. klase gandrīz tikai attālinātā mācīšanās. Traka dzīve, bet tas mums daudz iemācīja un bija laba dzīves skola.

Ko mēs zaudējām šajā laikā? Es ļoti vēlējos redzēt žetonvakara izrādi, kas vienmēr ir bijusi VVĢ diplomdarbs un vienkārši fantastisks darbs. Tā man šogad ļoti pietrūka, un ceru, ka jums arī. Pietrūka valša, ko mums galanti mācīja, pietrūka socializācijas skolā.

Es zinu, ka jūs tikāties ārpus skolas, bet skolā tā spēle bija nopietnāka un stingrāka. Gāja mums dažādi – skolotāji strādāja melnām mutēm, skarbi bija jums mājās, skarbi bija skolotājiem, skarbi jūsu vecākiem, brāļiem, māsām. Bet mēs to visu izturējām un esam izdarījuši pamatīgu varoņdarbu.

Kā jau vienmēr man pārmet, ka es runāju par centralizēto eksāmenu rezultātiem, bet esmu ļoti patīkami pārsteigts – tik augsti rezultāti kā šogad mums vēl nav bijuši. Aplausi sev!

VĒL KOPĀ pirms jauniem ceļiem. Ārijas Romanovskas foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru