Aktīva sportošana Valmierā – Jāņparkā

- 14.Maijs, 2021
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Trešdien, saulainā un ļoti karstā maija dienā, Valmierā,  Jāņparkā, notika vingrošanas nodarbība programmas Jāņparks sporto! ietvaros. Šī programma piedāvā sporta nodarbības katru trešdienu no pl. 18 līdz 19. Tieši 12. maijā notika vingrošanas nodarbība ar fizioterapeitu Vladimiru Lepjaku.

Nodarbības programmā bija iesildīšanās, koordinācijas kustības, statiskas pozas, aktīvas kustības un elpas vingrinājumi. Vladimirs, ņemot vērā tās dienas dalībnieku demogrāfisko sastāvu, rādīja kustības, kuras bija vieglas un efektīvas gan jauniem, gan vecāka gadugājuma cilvēkiem, gan ikdienā aktīviem, gan pasīviem indivīdiem. Šīs sporta nodarbības ir īpaši ieteicamas sēdoša darba veicējiem, jo tās sniedz iespēju vismaz vienu stundu nedēļā ļaut ķermenim izkustēties svaigā gaisā. 

Uzrunājot dažus dalībniekus pēc nodarbības beigām, uzzināju, ka vairāki apmeklētāji parasti ikdienā nav pārāk izteikti sportotāji. Kāda kundze, kura ir Jāņparka aktīviste, ar šo notikumu jutās visai apmierināta: «Es aktīvi darbojos Jāņparkā visās jomās. Izmantoju šo iespēju, lai pavadītu laiku kopā ar citiem iedzīvotājiem, ar mūsu domubiedriem, kas nāk  lab­iekārtot un sapost parku. Es šeit nāku, lai biežāk varētu socializēties ar cilvēkiem – iegūt jaunus draugus, kontaktus, kā arī tajā pašā laikā pavingrot.» 

JĀŅPARKA VINGROŠANAS NODARBĪBAS dalībnieki kopā ar pasniedzēju Vladimiru  Lepjaku. M. Hareviča foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru