Ar pozitīvu skatu nākotnē

- 4.Jūnijs, 2021
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Pirmdien visā Latvijā sākās iepriekšējā balsošana pašvaldību vēlēšanās, kas turpinājās ceturtdien rīta pusē, un līdz vēlēšanu dienai – 5. jūnijam – vēlēšanu iecirkņi gaidīs iedzīvotājus arī šodien pēcpusdienā no pl. 13 līdz 20.

Lai noskaidrotu balsotāju aktivitāti, vakar iegriezāmies Valmieras 914. iecirknī Valmieras 5. vidusskolas sporta zālē, kur tobrīd valdīja relatīvs miers, taču nebijām paspējuši pārmīt pāris vārdus ar  iecirkņa sekretāri Sigitu Ābeli, kad sākās balsotāju otrais vilnis, un Sigitai uz brīdi nācās atgriezties pie tiešo pienākumu pildīšanas. Tikmēr aprunājos ar dažiem vēlētājiem.

«Jābalso par tiem, kas dara un visu laiku ir darījuši, par mutes bajāriem, kuri daudz sola, nav ko vēlēt,» savu pārliecību pauda Modris. Līdzīgās domās bija arī Anita: «Bija brīvs laiks, tāpēc izvēlējos iepriekšējo balsošanu, jo sestdien varētu būt ļoti daudz cilvēku, un, cerams, ka tā arī būs. Nobalsoju par viszināmākajām personībām.» Tikpat noslēpumains izrādījās arī Aivis: «Nobalsoju par tiem, kas Valmierā iesākuši lielos darbus – lai pabeidz. Labi zināms, kas tur sēž, tie paši arī tur sēdēs kādu laiku, kamēr pievils tautu. Cerībā uz mazākām rindām izvēlējos iepriekšējo balsošanu – kā nekā atvaļinājumu arī jāpaspēj izbaudīt.»

DACE CIGUZE (no labās), vēlēšanu komisijas locekle, uzmana, lai biļetens vēlēšanu urnā tiktu iemests pareizi. Ārijas Romanovskas foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru