Ar rokām radīti darbarīki

- 10.Septembris, 2021
Jauns uzņēmums
Laikrakstā

Pāris AGNE un GINTS ŠUSTI ir izveidojuši uzņēmumu «AGS sistēmas», kas darbojas kopš 2019. gada. Par šo uzņēmumu tika stāstīts 2021. gada Vidzemes plānošanas reģiona Vidzemes iedvesmas stāstos kategorijā «inovācija» – te ar rokām tiek radīti kvalitatīvi darbarīki. 

Šustu ģimene 2020. gada jūlijā pieņēma lēmumu savu dzīvi pārcelt no Rīgas uz Agnes senču mājām Mazsalacas pagastā. Tas esot šķitis loģisks lēmums, jo uzņēmums iepriekš esot jau tur nodibināts – Gints rosināja Agni dibināt savu grāmatvedības firmu, jo ikdienā viņa strādāja par galveno grāmatvedi grupas uzņēmumā Rīgas brīvostas teritorijā. Agne par uzņēmuma rašanos stāsta: «Sākumā nevarējām saprast, kā veidot uzņēmumu un kas tur varētu sanākt. Tā radās AGS sistēmas – Agne, Gints Šusti sistēmas.» 

Kopā saved riteņkaplis

«Vidzemes plānošanas reģionā mēs tikām nominēti ar zīmolu «Ražojam.lv», izgatavojam riteņkapļus jeb dārza kultivatorus un skalgriežus. Sākotnēji gan riteņkapļi, gan skalgrieži bija Ginta lolojums. Es, viņu tolaik vēl nepazīdama, vēlējos iegādāties riteņkapli kā dāvanu savai krustmātei. Tolaik Gints vēl paralēli  ražoja  humusu. Viņš man iedeva to pamēģināt, un, kad es ierados mājās ar diviem pilniem kartupeļu maisiem, mamma smējās, ka šis cilvēks gan nepaliks tikai par humusa dāvinātāju. 2017. gadā Gints nolēma pārtraukt «Ražojam.lv» darbību, bet es tam nepiekritu un pārņēmu riteņkapļus un skalgriežus savā paspārnē. 

AGNE UN GINTS ŠUSTI. Foto no Agnes privātā arhīva 


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru