Astoņi radoši #soļi pilsētvidē

- 4.Aprīlis, 2019
Kultūra un izklaide
Laikrakstā

Māksla – klātesoša it visā. Tā runā ar pilsētu un tevi, aicina atklāt un doties tālāk. Rast jaunu sākumu, virzienu un iedvesmu.

Valmieras Mākslas dienu laikā Valmieras Dizaina un mākslas vidusskolas (VDMV) audzēkņu darbi dodas pilsētvidē un papildina astoņas vietas, kur ikdienā nav ierasts redzēt mākslas darbus. Šīs vietas uz laiku kļūst par sava veida galerijām vai muzejiem. Māksla dodas tuvāk pie cilvēkiem, laužot pierastos «stereotipus». Astoņas vietas, astoņas ekspozīcijas, kas iepazīstina ar dažādiem mākslas veidiem caur VDMV audzēkņu redzējumu.

Autoostā redzama glezniecība, veikalā «Ziedu noliktava» – grafika, Swedbankā – fotomāksla, Vecpuišu parkā – vides objekts, viesnīcā «Wolmar» – keramika, tirgū – dizains, bistro «Pasēdnīca» – objekti, peldbaseina vestibilā – instalācija. Apskatot visas ekspozīcijas un pareizi atbildot uz astoņiem jautājumiem speciālās mākslas kartēs, varēs saņemt pārsteiguma balvas no organizatoriem. Tās ir jāiesniedz līdz 26. aprīlim Valmieras Tūrisma un informācijas centrā Rīgas ielā 10 vai VDMV Purva ielā 12.

SOĻO MĀKSLAS PĒDĀS un apmeklē astoņas vietas Valmierā, kas pārtapušas par īslaicīgām mākslas galerijām. Iedvesmojoties no VDMV audzēkņiem, fotogrāfija tapusi autoostā, kur aplūkojami 4. kursa radošie darbi. Jāņa Līgata foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru