Atklāj jauno šķeldas katlumāju

- 15.Oktobris, 2020
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Protams, tā ir tīrā sakritība, taču tieši vakar, kad ārā jau valdīja rudenīgs vēsums, Valmierā, Dakstiņu ielā, svinīgi tika atklāta jaunā šķeldas katlumāja. Kā jau nopietnā uzņēmumā pienākas, jaunajam šķeldas katlam palīgos vajadzības gadījumā gatavi doties divi katli, kurus kurina ar dabas gāzi. Nākamgad šim pārim pievienosies vēl trešais gāzes apkures katls.

Atbilstoši valstī noteiktajai kārtībai visi atklāšanas ceremonijas dalībnieki bija sejas maskās. Ar īsu uzrunu pasākumu atklāja SIA Adven Latvia un akciju sabiedrības Valmieras Enerģija valdes loceklis Māris Kānītis: «Šis ir ilgtspējīgs un nozīmīgs risinājums visai Valmieras sabiedrībai kopumā, jo mēs kā Valmieras Enerģija līdz ar šī projekta realizāciju ražosim siltumenerģiju no atjaunojamiem energoresursiem vairāk nekā 80, pat 90 procentus. Līdz ar to mēs veicinām ilgtspējību Valmierā un nodrošinām, lai tarifs, kas ir būtiska, nozīmīga daļa Valmieras pilsētas iedzīvotāju budžetos, samazinātos arī ilgtermiņā.»

PĀRGRIEŽ LENTI. Simbolisko atklāšanas lenti jaunajai Dakstiņu ielas šķeldas katlumājai pušu griež (no labās) akciju sabiedrības Valmieras Enerģija valdes loceklis Egils Kampuss un Valmieras domes priekšsēdētājs Jānis Baiks. 


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru