Bērniem dod iespēju darboties

- 8.Jūlijs, 2020
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Vidzemes Olimpiskā centra (VOC) teritorijā norisinās aktīvās atpūtas nometnes bērniem «Piedzīvojumu virpulī». Tur piedalās bērni vecumā no 7 līdz 13 gadiem.

Šāda veida nometne notiek jau septīto gadu. Nometņu satura pamatā ir ieskats tradicionālos un netradicionālos sporta veidos ar mērķi parādīt sporta vidi bērniem saprotamā, atraktīvā un interesantā formā, tādējādi rosinot lielāku interesi par aktīvu un veselīgu dzīvesveidu. Radošās un izzinošās aktivitātes, kurās integrēta vides izglītība un veselīga uztura pamatprincipi, tikšanās ar dažādām personībām un aktīvās atpūtas elementi šajās nometnēs ir atzītas vērtības dalībnieku vidū.

Nometņu vadītāja Jolanta Dukure stāsta: «Mēs radām iespēju bērnam aktīvi darboties, iegūt jaunus draugus. Viņi iepazīst sporta vidi caur dažādām interesantām aktivitātēm. Mēs savā ziņā arī liekam pamatus jauniešiem par to, ka kustēties ir forši, un ceram, ka arī nākotnē viņi šīs aktivitātes iekļaus savā ikdienā. Darbojamies gan teritorijā, gan Sajūtu parkā. VOC pluss ir infrastruktūra, jo viss ir uz vietas – sporta spēļu laukumi, ārā ir futbola laukums, kurā notiek rīta rosme, ir konferenču zāle radošajām aktivitātēm, te ir baseins.

PĒC RADOŠĀM AKTIVITĀTĒM KOPĀ – roku dezinfekcija. Alekseja Koziņeca foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru