Burtnieku ezera svētkos redzēts un dzirdēts

- 15.Augusts, 2023
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Sestdien visu dienu daudzu ne tikai Valmieras novada iedzīvotāju un citu vidzemnieku ceļi veda uz Burtniekiem, kur notika Burtnieku ezera svētki.

Viss dažiem sākās jau saulespuķu laukā pirms pagrieziena uz ciematu, jo bildēts – individuāli un grupās – dzelteno sau­līšu fonā tika uz nebēdu. Savukārt jau pie Burtnieku zīmes sākās automašīnu rindas gar ielu malām... Svētku gaisotne valdīja visur.  

Lai šoreiz svētku gaisotni raksturo trīs Liesmas jau pēcpusdienā Burtniekos sastapti cilvēki. Sāk mājasmāte – Burtnieku apvienības pārvaldes vadītāja Kristīne Auziņa: «Esmu priecīga, jo šogad, kā bijām jau runājuši iepriekš, beidzot visi lielie notikumi ir salikti vienā dienā. Ezera svētki vieno, ir gan Agra Daņilēviča uzvedums kopā ar Dzirnām, gan dažādas aktivitātes bērniem, ir Burtnieku zandarta zīmola prezentācija, kas papildināta ar meistarklasēm, par itin demo­krātiskām naudiņām var nopirkt zandarta ēdienus – sviestmaizes, siltos ēdienus un vēl visu ko citu, ko gatavojis Kokmuižas promenādes šefpavārs Mārcis, pie viņa visu laiku stāv rinda! Plus svētku tirdziņš, ko atklāja mūspusē vēl neredzēti pantomīmas teātra aktieri no Liepājas.

PAŠU DARINĀTI SVĒTKU VĀRTI.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru