Dabas iedvesmots

- 11.Marts, 2022
Nedēļas nogale
Laikrakstā

IVARS KUZŅECOVS veido rotas no vara un misiņa – kaklarotas un auskarus. Rotas tiek veidotas arī no koka, precīzāk, kadiķa, kas ir atrasts tepat vietējos mežos.

Viņš arī zīmē mandalas un radoši izpaužas, mezglojot aproces un sienas dekorus. Vienvārdsakot, Ivars ir radošs cilvēks, kuru aicinājām uz sarunu par to, ko viņš veido. 

Kā tu sāki veidot rotas? 

Īstenībā jau sen – kad man bija kādi 22 gadi. Studēju Vidzemes Augstskolā biznesa vadību, tad aizbraucu uz Itāliju un nodzīvoju tur četrus gadus. Dzīvojot Itālijā, es arvien biežāk sāku iet uz tirdziņiem, kur pārdeva pavisam vienkāršas lietas, kas lielākoties bija roku darbs. Sapratu, ka man ir kaut kas jāsāk darīt, jo tur aizbraucu bez darba, tomēr es apzinājos, ka tāds standarta ofisa darbs nav domāts man, jo nekad nav paticis. Jau no bērnības gribējās darīt ko savu, un iekšēji vienmēr ir bijis tas radošums – skolā man mīļākās stundas bija zīmēšana, darbmācība un sports. Itālijā darba man nebija, tāpēc sāku veidot pītas rotas un pārdot tajos tirdziņos. Tie tirdziņi bija tiešām nelieli, un tur iepazinos ar citiem amatniekiem. 

IVARS KUZŅECOVS. Foto no Ivara personīgā arhīva 


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru