FBK "Valmiera" jau pusfinālā

28.Februāris, 2023
Sports
Laikrakstā

Valmieras un Irlavas komandu ceturt­daļfināla sērijas pirmajā spēlē, kas bija ļoti rezultatīva, lai arī pašā sākumā vadībā ar 2:0 izvirzījās kurzemnieki, laukuma saimnieki drīz vien droši pārņēma vadības grožus un ieguva vērā ņemamu pārsvaru, ko veiksmīgi nosargāja līdz pat finālsvilpei, svinot panākumu ar 11:8.

Labākā spēlētāja balvu saņēma Gvido Lauga, kurš ar 5 (3+2) punktiem bija arī rezultatīvākais. Sērijā vadībā ar 1:0 izvirzījās FBK Valmiera. 

Arī sērijas otrā spēle norisinājās Valmieras Olimpiskajā centrā. Mača sākumā vadībā ar 2:0 izvirzījās valmierieši, savukārt irlavnieki veiksmīgi atspēlējās un jau 12. minūtē ieguva vadību ar 3:2. Pēc pirmā perioda rezultātu tablo vēstīja par kaujiniecisku neizšķirtu (3:3). Otrās trešdaļas laikā mājinieki guva trīs bezatbildes vārtus, izvirzoties vadībā ar 6:3, bet visā spēlē FBK Valmiera bija pārāka ar 9:5, sērijā panākot 2:0. Lai arī otro maču pēc kārtas rezultatīvākais starp uzvarētājiem bija Gvido Lauga, kuram šoreiz 5 (4+1) punkti, labākā spēlētāja balva tika pasniegta Arvim Kārkliņam, kurš izcēlās ar divām rezultatīvām piespēlēm.

Ceturtdaļfināla sērija uzvarēta, tagad jāgaida pusfināla pretinieki. Foto no floorball.lv


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru