Guntas moto: Būt, Darīt, Iegūt!

- 29.Jūlijs, 2020
Valmierietis
Laikrakstā

GUNTAI BŪMANEI ir vairāki hobiji. Viens no tiem – fotografēšana. Daudzi pamanījuši, ka Gunta sūta fotogrāfijas ar radošiem parakstiem laikraksta Liesma fotokonkursiem. Valmierietis uzaicināja Guntu uz sarunu.

Ar pirmās fotogrāfijas nosūtīšanu Liesmas fotokonkursam sācies azarts. Pirmais fotoaparāts bija Olympus.

To nosūtīju ar parakstu – Zibensnovedējs, un 2014. gada 10. oktobrī tā tika publicēta. Arī tā gada 17. un 24. oktobrī Liesmā tika publicētas manas fotogrāfijas. Joprojām glabāju gandrīz visas savas publikācijas un joprojām piedalos Liesmas fotokonkursos.

Fotografēt iedvesmoja dēls Jānis un vīrs Armands

Dēls, pirms pārgāja dzīvot uz Rīgu, fotografēja un ir saņēmis par to pat balvas. Vīrs arī fotografē un sūta fotogrāfijas Liesmas fotokonkursam. Sacenšamies, un piektdienu rītos viņš man zvana un saka: apsveicu, tev pirmā vieta!

2017. gadā 18. oktobrī saņēmusi pateicības rakstu no Burtnieku novada pašvaldības par dalību fotokonkursā Mirklis Burtnieku novadā

Piedalījos šajā konkursā ar vairākām fotogrāfijām, trīs no tām tika izvēlētas. Valmieras pagasta pārvaldes ēkā, pirms dalībnieki saņēma pateicības, fotogrāfijas tika parādītas slaidrādē uz projektora, un tās komentēja fotogrāfs Aleksejs Koziņecs. Biju satraukusies, jo neesmu apmeklējusi nekādus foto kursus.

VĒL VIENS PRIEKS. Gunta motociklistes tērpā. Foto no personiskā arhīva


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru