"Huntion" dodas pretī saviem panākumiem

- 16.Jūnijs, 2020
Izglītība
Laikrakstā

Huntion ir skolēnu mācību uzņēmums (SMU), kuru izveidojuši divi Valmieras tehnikuma audzēkņi – Ralfs Zaķis un Elvis Kārkliņš. 

Šobrīd uzņēmums ir uzņemts LIAA Valmieras inkubatorā pirmsinkubācijas programmā, tāpat jaunieši ļoti nopietni gatavojas Junior Achievement Latvia (JA Latvia) finālam, kurā tiks noskaidrots Latvijas labākais SMU, kā arī tas iegūs tiesības pārstāvēt mūsu valsti Eiropas finālā šī gada jūlijā.

Sarunā ar Liesmu Ralfs Zaķis norāda, ka pašizolācijas laikam bijuši gan savi ieguvumi, gan zaudējumi. «Šajā Covid laikā viss bija diezgan pieklusis. Taču tas bija labs laiks, lai mēs strādātu gan pie savas vizuālās identitātes attīstīšanas, gan veidotu dažādas prezentācijas. Pilnveidojām materiālus, ko parādīt citiem, SMU žūrijai un potenciālajiem klientiem. Mēs lielākoties strādājām pie šādām lietām un koncentrējāmies uz nākotnes biznesa plānu, piedomājām pie produkta funkcionalitātes un kā to attīstīt,» min Ralfs Zaķis. To visu šobrīd palīdz darīt arī cilvēki no LIAA Valmieras inkubatora.

RALFS ZAĶIS, uzņēmuma vadītājs, SMU gadatirgū Rīgā prezentē vibrējošo aproci. Foto no personiskā arhīva 


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru