Ikviens aicināts ziedot galda spēles

- 7.Aprīlis, 2016
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Valmieras Jaunatnes centrā «Vinda» un Valmieras integrētās bibliotēkas Bērnu apkalpošanas nodaļā notiek akcija «Otrreiz spēli spēlēt prieks». Akcijas laikā līdz maija sākumam ikviens var nodot labi saglabātas, bet vairs nevajadzīgas attīstošās, izglītojošās un izklaides spēles — galda spēles, konstruktorus, puzles, elektroniskās un muzikālās spēles. Šoreiz īpaši aicināti piedalīties uzņēmumi un iestādes, organizācijas vārdā kopīgi nododot darbinieku atnestās spēles.

«VJC «Vinda» esam atklājuši akciju «Otrreiz spēli spēlēt prieks»,» stāsta Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste vides komunikācijā Līga Bieziņa. «Šāda akcija Valmierā tiek organizēta jau otro reizi. Pirmā akcija notika Eiropas atkritumu nedēļas ietvaros pagājušā gada novembrī un ilga tikai nedēļu. Secinājām, ka ar nedēļu ir par maz. Akciju gribam iedibināt un stiprināt, jo tā daudzām lietām dod otro dzīvi. Pašvaldība sadarbībā ar SIA «ZAAO» nolēma akciju turpināt, tāpēc ikviens var nest labi saglabājušos, pašam nevajadzīgu spēli uz diviem spēļu pieņemšanas punktiem. Pagājušajā gadā tika saziedotas apmēram 120 spēles, kas nonāca Valmieras novada fonda rīcībā un tālāk tika nodotas ģimenēm, kurām tās bija nepieciešamas. Gribas pieminēt, ka fondam ir tāda Labdarības noliktava — mantu apmaiņas punkts, ko mēs vienmēr cenšamies popularizēt. Cilvēki, kuriem kaut kā pietrūkst, var nākt uz šo punktu un atrast sev nepieciešamo, sadzīvei noderīgu. Savukārt, ja kādam mājā kāda manta ir lieka, var nest uz šo punktu. Jāpiebilst, ka tie nedrīkst būt atkritumi.»

AKCIJAS ATKLĀŠANA VINDĀ. Tās laikā jaunieši no fotoattēliem paši izgatavoja puzles, kā arī spēlēja citu jauniešu gatavotās spēles.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru