Jaunieši iepazīstas ar studentu dzīvi

- 18.Marts, 2016
Izglītība
Laikrakstā

Arī šogad no 16. līdz 23. martam vidusskolēni aicināti piedalīties pasākumā «Studenta anatomija» Vidzemes Augstskolā. Tā ir iespēja ikvienam vidusskolēnam  vienu dienu kļūt par Vidzemes Augstskolas studentu, lai tuvāk iepazītos ar augstskolas dzīvi.

Pasākuma mērķis ir iepazīstināt jauniešus ar viņus interesējošām studiju programmām un studiju procesu. Vidusskolēnus ar studiju vidi iepazīstina «krustvecāki» — izvēlētās studiju programmas studenti, ar kuriem kopā skolēni apmeklē lekcijas, tiekas ar docētājiem, viesojas studentu kopmītnēs, kā arī iepazīst daudzus citus studentu dzīves aspektus, lai  nedaudz iejustos studentu «ādā».

Šajā reizē pieteikumu skaits sasniedza gandrīz 50 — interesenti ir no visiem Latvijas reģioniem. Pagājušajā gadā vislielākā atsaucība bijusi no 11. klases skolēniem. Pieredze rādot, ka ik gadu pēc dalības «Studenta anatomijā» jaunieši arī uzsāk studijas Vidzemes Augstskolā.

POTENCIĀLIE STUDENTI. Kristiāna Griķe (no labās) ar saviem «krustbērniem» Luīzi Strautmani un Tomu Gudinu dosies ceļā, lai apskatītu arī pilsētu.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru