Joprojām līdzsvarā

5.Marts, 2024

ELVI florbola līgas vīriešiem regulārā turnīra uzvarētāja Rubene (Kocēni) pēc trešā ceturtdaļfināla mača nonāca zaudētāju lomā ar 1:2 izslēgšanas spēļu pirmajā kārtā, jo ceturtdien pretinieku laukumā kocēnieši ar 2:4 atzina FBK Valmiera/Betsafe pārākumu.

Par mača varoņiem uzvarētāju rindās kļuva abi vārtsargi – Agris Rogainis un Sandis Venevics.

Ceturtdaļfināla sērijas trešā spēle notika Valmieras Olimpiskajā centrā. Maču abas komandas sāka diezgan uzmanīgi, bet uzbrukumā nedaudz aktīvāki bija laukuma saimnieki valmierieši. Tieši viņi bija tie, kas atklāja šīs spēles rezultātu – 16. minūtē vārtus guva Pāvels Semjonovs (1:0). Ar tādu rezultātu noslēdzās pirmais periods. Otrajā trešdaļā Valmieras florbolisti savu pārsvaru trīskāršoja – 3:0. 24. minūtē ar vārtu guvumu izcēlās Arvis Kārkliņš, bet 40. minūtē savu golu iemeta mājinieku kapteinis Mārtiņš Broks. Pēdējā periodā tika nospēlētas tikai 33 sekundes, kad jau ceturto reizi iemesls gavilēm radās valmieriešu līdzjutējiem – 4:0, vārtu guvums Ričarda Ribas kontā.

ŠAJĀ EPIZODĒ ceturtdienas mačā Rubenes aizsardzība izrādījās bezspēcīga... Foto no floorball.lv