Kauguru pagasta Līčos iestādīti Glika ozoli

- 7.Jūnijs, 2023
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Ernsta Glika ozolu stādīšana aizsākās jau pagājušajā gadā, un akcijas iniciatori – Evaņģēliski luteriskā baznīca – ir priecīgi pārsteigti, ka tā turpinās jau otro gadu un kļuvusi starpkonfesionāla, jo ozoliņu stādīšanai piesakās ne tikai luterāņi, bet arī katoļi, pareizticīgie, vecticībnieki, baptisti, kā arī pašvaldības un pat privātpersonas.

Pagājušās nedēļas nogalē septiņus ozolus iestādīja arī Valmieras mesiāniskā draudze Kacir savā īpašumā Kauguru pagasta Līčos, kur notika draudzes skolas «Universum» mācību gada noslēgums ar plašu programmu, kurā iekļauta arī ozoliņu stādīšana.

«Šogad stādīt nebija plānots, tomēr pieteicās vairākas skolas, un tā tas aizvien turpinās,» saka Agita Krastiņa, Latvijas Evaņģēliski luteriskās baznīcas Misijas nozaru vadītāja.

PIRMAIS NO SEPTIŅIEM Glika ozoliņiem jau iestādīts, aplaistīts un nostiprināts. No kreisās: viens no vecākiem Aleksejs Golovanovs, skolas direktors Andis Apsītis, Latvijas Evaņģēliski luteriskās baznīcas Misijas nozaru vadītāja Agita Krastiņa. 


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru