Ko izsviest un ko paturēt

- 13.Aprīlis, 2021
Viedokļi
Laikrakstā

Patlaban reģionālajā uzņēmumā ZAAO rit kārtējā akcija, kurā uz EKO laukumiem iespējams aizvest un bez maksas nodot nolietotu sadzīves elektrotehniku, arī elektroniku.

Pret vidi atbildīgi cilvēki noteikti uz turieni aizvedīs savu laiku nokalpojušu vai vēl pajaunu, bet ar remontēt nerentablu defektu diagnosticētu ledusskapi, savu laiku atsūkušu putekļu sūcēju, vēl citas lietas, kuras kādu iemeslu dēļ vairs nedarbojas, taču, iespējams, joprojām ir pilnā komplektācijā, tostarp ar maz apbružātām sastāvdaļām. Visvienkāršākais būtu – salādēt to visu attiecīgajā konteinerā un uz atbilstošas tehnoloģijas pārstrādi prom. Visticamāk, tā arī tiek darīts, jo diez vai kāda darbinieka uzdevumos ietilpst izlasīt no atvestās un pēcāk prom vedamās grabažu kaudzes vēl ko derīgu un, iespējams, kādam ļoti noderīgu komplektējošo detaļu, lai tai iedotu, kā tagad moderni teikt, otro iespēju... 

Te nebūt nedomāju, ka nāktos, piemēram, apgriezt visām elektroprecēm elektrības kabeļus ar kontaktdakšiņām galos. Tādā līmenī patlaban tiešām vairs nedzīvojam, ka šādus nogriezumus masveidā nāktos izmantot.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru