Labais darbs armijas veterānu bērniem – "Mazais Namejs"

- 19.Jūlijs, 2023
Pie mums un citur
Laikrakstā

17. jūlijā Vaidavā sākās nometne militāro misiju veterānu bērniem "Mazais Namejs 2023", ko jau sesto gadu pēc fonda "Namejs" aicinājuma organizē skauti un gaidas.

Tradīcija tika aizsākta 2018. gadā, kad "Valsts aizsardzības un patriotisma fonds "Namejs"" sadarbībā ar biedrību "Latvijas Skautu un gaidu centrālā organizācija" organizēja starptautisko militāro misiju veterānu bērnu pirmo vasaras nometni "Mazais Namejs". Pasākuma mērķis ir dot iespēju veterānu bērniem jēgpilni un aktīvi pavadīt brīvo laiku. Tas ir veids, kā atbalstīt un pateikt paldies misiju veterāniem par ieguldīto mūsu valsts drošībā. "Mazais Namejs" šogad notiek Vaidavā un šo gadu laikā sevi pierādījis kā tradicionālu vasaras vērtību šiem bērniem.

80 mazie Nameji piecu dienu nometnē kopā ar skautiem un gaidām praktizē āra dzīves prasmes, gūst jaunus draugus, attīsta patstāvību, radošumu, spēju pielāgoties dažādiem apstākļiem, strādāt komandā un apgūst personisko neatkarību. Dalībnieki dosies arī pārgājienā apkārt Vaidavas ezeram. Otrdien jaunieši apmeklēja Ādažu militāro bāzi, tuvāk iepazina savu vecāku ikdienas gaitas, piedalījās arī NATO vienības organizētās izzinošās nodarbībās un paraugdemonstrējumos.

Elizabetes Auzas foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru