Labdarības koncertā skanēs «Circenīša Ziemassvētki»

- 10.Decembris, 2021
Nedēļas nogale
Laikrakstā

Valmieras Gaujas krasta vidusskolas – attīstības centra pirmsskolas grupiņu bērni jeb Mazās Bitītes izveidojuši krāšņu priekšnesumu, šoreiz video ierakstā, lai attālināti sveicinātu visus labdarības koncerta «Nāc līdzās Ziemassvētkos!» dalībniekus un skatītājus.

Rudens puse Valmieras Gaujas krasta vidusskolas – attīstības centra pirmsskolā ierasti bijusi rosīga. Mazās Bitītes bērni, skolotāji un vecāki tad kā arvien dara visu un vēl vairāk, lai tradicionālajā labdarības koncertā «Nāc līdzās Ziemassvētkos!» mazo valmieriešu priekšnesums būtu pamanāms uz katras lielās, tostarp Nacionālā teātra, Latvijas Operas, Liepājas Dzintara, skatuves. Svarīgi, lai priekšnesums ir arī mīļš un sirdī paliekošs. 

Mazās Bitītes pērn ieguva Zelta laureāta godu, un tas nozīmē, ka viņi vienmēr būs gaidīti viesi šajos skaistajos lielkoncertos. Pirmsskolas pedagogi ar savu ieinteresētību, bērnu vecāki ar atsaucību un mazie bērni ar vēlmi iet, darboties un it visā piedalīties augsto novērtējumu nopelnīja, teju desmit gadus rosīgi atbalstot un iesaistoties visā «Nāc līdzās!» kustībā.

MAZĀS BITĪTES uzbūrušas baltu Ziemassvētku pasaku. Bērnu darbošanās nofilmēta, un priekšnesums būs kā ietvars Latvijas Nacionālās operas solistes Marlēnas Keines dziedājumam. Šie «Circenīša Ziemassvētki» būs īpaši.  Sigitas Gecas foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru