Labi aizmirsts vecais

- 7.Septembris, 2018
Viedokļi
Laikrakstā

Pētījumu aģentūras SKDS svaigi publiskotā sabiedriskās domas aptauja ir kā auksta ūdens šalts valdības partijām. Un arī tai Latvijas pilsonības daļai, kas vēlas stabilitāti un evolūciju valsts attīstībā, nevis turpināt pārciest vienu destruktīvu «revolūciju» pēc otras. Vēlēšanas tiešām solās būt «interesantas». Drīzāk gan nervozas.

SKDS sociologi ir noskaidrojuši, ka aptuveni katrs otrais tagadējās valdības koalīcijas partiju atbalstītājs pie varas vēlētos redzēt jaunus cilvēkus, kuri patlaban nav iekļāvušies politiskajā elitē. Tātad – ne jau tos, kuri patlaban ir deputāti, ministri vai ietekmīgi pašvaldībnieki. Atkal vēlētājiem ir savajadzējies «jaunās sejas, tīrās rokas, baltās lapas»...

Nacionālajai apvienībai šis atklājums ir vissāpīgākais. Izrādās, tās – it kā pārliecinoši veiksmīga politiskā zīmola – atbalstītāju vidū šādai iegribai piekrīt praktiski tikpat daudz aptaujāto, cik «Jaunās Vienotības» – kažoku prasti apmetušas un vairs tikai uz brīnumu cerošas vecpartijas – fanu pulciņā. (Tie ir attiecīgi 55 un 56 procenti, savukārt starp ZZS atbalstītājiem «jaunās sejas» vēlas 40 procenti.) Raivja Dzintara komandai tas ir brīdinājums: diez vai vēlētājiem pietiks, ka malā noiet Gaidis Bērziņš vai listēs nav iekļauts Kaspars Gerhards. Varbūt Imants Parādnieks vai Jānis Dombrava, varbūt Romāns Naudiņš ir tie, kuri apnikuši partijas vēlētājiem? Varbūt, ak šausmas, viņš pats?


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru