Latvian Voices rīko a cappella festivālu

- 2.Augusts, 2019
Kultūra un izklaide
Laikrakstā

Festivāls Valmierā sāksies nākamajā nedēļā. tas notiks no  7. līdz 10. augustam. Festivāla ietvaros klausītājiem būs iespējams apmeklēt četrus dažādus a cappella mūzikas koncertus, savukārt pašmāju un ārzemju vokālajām grupām un ansambļiem trīs dienu garumā notiks izglītojošas, praktiskas meistarklases. Festivāla īpašais viesis būs pasaulē labi zināmā grupa no Zviedrijas – The Real Group, kas vadīs arī  nodarbības meistarklašu dalībniekiem.

Vokālā grupa «Latvian Voices» ansambļu meistarklases rīko jau trešo gadu. Šogad tās iegūst vēl plašāku vērienu ar mērķi a cappella svētkus sarūpēt ne tikai meistarklašu dalībniekiem, bet arī Latvijas klausītājiem. Valmieras iedzīvotājiem un viesiem klātienē būs iespējams baudīt četrus savstarpēji atšķirīgus, augstas kvalitātes a cappella koncertus:

7. augustā 18.00 ANIMA SOLLA garīgās mūzikas koncerts Valmieras Sv. Sīmaņa baznīcā.

8. augustā no pl. 20.00  līdz pusnaktij A CAPPELLA NAKTS Valmiermuižas parkā, kur Radio TEV DJ atskaņos a cappella mūziku un ar koncertu uzstāsies grupas MIRT (Igaunija) un VŌLTA (Latvija).

10. augustā 18.00 festivāla noslēguma koncerts Valmieras kultūras centrā, kur uzstāsies vokālā grupa «Latvian Voices», kā arī meistarklašu dalībnieki no Latvijas un Igaunijas.

Visos iepriekšminētajos muzikālajos notikumos klausītājiem ieeja bez maksas. Vienīgais maksas koncerts notiks Valmieras kultūras centrā, kur 9. augustā uzstāsies The Real Group.

ANSAMBĻU MEISTARKLASES vokālā grupa «Latvian Voices» rīko jau trešo gadu un līdzi jūt katram dalībniekam uz skatuves. Attēls no koncerta Valmieras pilsdrupās pērnajā vasarā.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru