Latvijas kausa izcīņa sākta ar uzvaru

23.Jūlijs, 2024

Pirms gada Latvijas kausa ceturtdaļfinālā ar 0:1 savās mājās cietām sakāvi pret Tukumu, šī gada izloze atkal mūs saveda kopā, tomēr aizpagājušās svētdienas vakarā Tukumā neļāvām vēsturei atkārtoties un astotdaļfinālā ar pretiniekiem tikām galā, uzvarot ar 3:2.

Jaunā komandas kapteiņa Žeremija Porsāna-Klementē prombūtnē šai spēlē kapteiņa apsējs tika uzticēts komandas veterānam Džibrilam Gejam. Un tieši viņš nospēlēja pašu būtiskāko lomu komandas panākumā. Vispirms spēles 16. minūtē Džibrils lieliski atmeta bumbu pa sitienam Renāram Varslavānam, bet pēc sešām minūtēm pats ar lielisku sitienu panāca jau 2:0. Tomēr spēles rezultāts īsti neatbilda notiekošajam laukumā, kur mājinieki visai mērķtiecīgi apdraudēja Valmieras aizsardzības bastionus, ko arī šajā spēlē cementēja Maksims Toņiševs un Andrijs Korobenko, bet vārtos pēc ilgākas pauzes atgriezās Karloss Olsess.

FC Valmiera informācija

DŽIBRILS GEJS, kā jau tas kapteinim pieklājas, rādīja priekšzīmi komandas biedriem vārtu gūšanā.