"Liepkalnu" maiznīcas e-veikals ērtākai ikdienai

- 9.Decembris, 2020
Ekonomika
Laikrakstā

Laikā, kad ir ierobežota iepirkšanās veikalos un ir tik svarīgi rūpēties citam par citu attālināti, tieši e-veikala pasūtījumi un piegādes ir tās, kas var padarīt ikdienu ērtāku. Liepkalnu maiznīcas e-veikals ir labs piemērs tam, ka arī kūkas, eklērus, maizi, pīrādziņus, piparkūku mīklu, cepumus, kliņģerus, zefīrus un citus labumus var izvēlēties, ļaujoties kārdinājumam turpat mājās. 

Lai arī līdz šim Liepkalni centušies būt pircējam tuvu, sevišķi svētku laikā, šoziem tas ir kļuvis vēl būtiskāk! Par to sarunā ar Liepkalnu maiznīcas mārketinga vadītāju IEVU ZARIŅU. Kāpēc e-veikalam ir tik liela nozīme?

Liepkalnu maiznīcas e-veikals dod iespēju palikt sev drošā vidē – darbā vai mājās, nesteidzīgi izvēloties produktus internetā, kas pieejami plašā sortimentā. Pasūtījumu un pirkumu saņemšana ir daudzveidīga un ērta.

Protams, Valmierā arī klātienē veikalos nav tik milzīgas drūzmas, tomēr pasūtīšana internetā dod laika ekonomiju, komfortu, kā arī iespēju izvairīties no publiskām vietām drošības nolūkos. Arī maizi var saņemt mājās vai svētku kliņģeri var pasūtīt attālināti un saņemt veikalā. Iespējas, ko pašlaik varam piedāvāt, ir plašākas, un par to ir liels prieks.

PRODUKCIJAS PIEGĀDE. Publicitātes foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru