Mūsu stāstnieki tiek pie tituliem

- 1.Decembris, 2016
Kultūra un izklaide
Laikrakstā

Rīgas Latviešu biedrības zālēs sestdien notika divdesmitā bērnu un jauniešu stāstnieku konkursa «Teci, teci, valodiņa» fināls. Tajā kopā ar vairāk nekā 120 citiem stāstniekiem no visas Latvijas sava runātā vārda spēku un māku rādīja arī Valmieras pusfināla konkursa laureāti.

Prieks, ka Trikātas pamatskolas skolotāju Marutas Ģingules un Agitas Pētersones audzēkne Elīza Evelīna Pētersone, kura jau 2013. un 2014. gadā piedalījās finālā Rīgā, šogad tika pie Dižās stāstnieces titula! Savukārt Valmieras 5. vidusskolas folkloras kopas «Sudmaliņas» dalībnieks Silvars Ritvars Malcenieks  (sk. Līga Cimdiņa) jau otro gadu pēc kārtas ieguva Dižā stāstnieka titulu! Gan Silvars Ritvars, gan Elīza Evelīna kopā ar savām skolotājām nākamā gada konkursam drīkst gatavoties bez pusfināla starpniecības.

Braši uzstājās arī Jēkabs Jostsons (Rūjienas vidusskola, sk. Ilga Penka) un Daniels Cars (Burtnieku Ausekļa pamatskola, sk. Agra Kļaviņa), kuri šajā konkursā piedalījās pirmo reizi un nosargāja pusfinālā iegūto Lielā stāstnieka titulu.

DIŽĀ STĀSTNIECE. Pie augstā titula šogad tika Elīza Evelīna Pētersone no Trikātas pamatskolas.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru