Neaizmirstam atstarotājus mājās!

- 17.Marts, 2021
Viedokļi
Laikrakstā

Ir sācies tas laiks, kad ārā vairs īsti nav ziema, bet nav jau arī pavasaris. Ko ar to domāju? Ārā vakaros vēl ir gana tumšs, īpaši tagad, kad sniegs nokusis. Tikai, protams, tumsa neiestājas tik agri kā ziemā – tagad tas notiek ap septiņiem astoņiem vakarā.

Es arī neesmu lielākais ziemas fans un priecājos, ka cilvēki sociālajos tīklos jau dalās ar foto, kur redzami sniegpulkstenīši vai citi pirmie pavasara vēstneši – tas nozīmē, ka pavasaris ir tepat aiz stūra. Tomēr ne par to šis stāsts. 

Vienu vakaru, kad ārā bija jau plus grādi, bet uz ceļa šķīdonis, es izlēmu doties pastaigā, jo gājēju ietvēm nebija nekādas vainas. Jau kopš bērnības izveidojies tāds kā paradums – ja dodos vakara stundās ārā, obligāti apģērbā ir jābūt atstarojošam elementam. Tā kā uzaugu laukos, un laukos ceļi ir bez apgaismojuma, tad tas vienmēr licies loģiski – padarīt sevi redzamu autovadītājam. Lai gan jau daudzus gadus dzīvoju pilsētā, šo paradumu neesmu atmetusi. Un tā, pārbaudījusi, ka apģērbā ir atstarojošie elementi, devos ārā. Bija jau vakars, un pastaigājoties nonācu tādā vietā, kur laternas ir nedaudz retākas, tas nozīmē, ka starp laternām ir tumšs. 


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru