No sarunām uz darbiem – Senioru domrades tiek pārceltas!

- 22.Oktobris, 2021
Sabiedrība
Laikrakstā

Sākot no Starptautiskās senioru dienas, vecākie ļaudis piedalījās kādā no Valmieras novada Senioru ideju apspriedēm jeb Senioru domradēm. 

Aicinot seniorus nebūt kūtriem un pašiem iesaistīties savas apkaimes pilnveidošanā un uzlabošanā, šogad Valmieras novada fonds (VNF) īpaši mudina vecāka gadagājuma cilvēkus iesniegt savas idejas VNF vietējo projektu konkursā «Sev, tev, novadam»! 

VNF un Valmieras novada pašvaldības kopīgi rīkotajās Senioru domradēs no 1. līdz 15. oktobrim, kas notika pilsētu un pagastu bibliotēkās, kultūras centros un citviet, seniori dalījās pārdomās gan par sakārtotajām lietām savā apkaimē, gan par uzlabojamo un pilnveidojamo savā novadā. Lai no mērķtiecīgām sarunām virzītos tālāk uz reāliem darbiem un vietējo projektu īstenošanu, VNF kopā ar senioriem pārrunāja konkursa galvenos nosacījumus un aizsāka pirmos uzmetumus jau konkrētākām projektu idejām. 

Saistībā ar ārkārtas situāciju valstī Brenguļu, Dikļu, Kocēnu, Ramatas, Sēļu, Trikātas, Strenču un atlikušās Valmieras domrades tiek pārceltas uz vēlāku rudens un ziemas laiku, cerot uz domu apmaiņām un tikšanos ar senioriem klātienē vēl šajā gadā. Attiecīgi tiek pagarināts arī VNF projektu konkursa «Sev, tev, novadam» gala termiņš līdz šī gada 31. decembrim! Tā kā domradēs izskanējušās veco ļaužu idejas ir prioritāras VNF projektu konkursā, VNF ļoti cer, ka pagarinātais konkursa laiks un domradēs izskanējušās idejas par Senioru akadēmijām, Veco ļaužu dienas centriem, radošajām un starppaaudžu nodarbībām, kā arī daudzās vides objektu un labiekārtošanas idejas nepazudīs un sasniegs savus atbalstītājus VNF ideju konkursā vai Valmieras novada pašvaldībā. 


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru