Noslēdzies novada pludmales volejbola turnīrs

- 29.Augusts, 2017
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Naukšēnos noslēdzies pludmales volejbola turnīrs, kas ilga 2 mēnešus un norisinājās jau ceturto gadu. Turnīrā kopā startēja 31 komanda no Rīgas, Strenčiem, Valmieras, Rūjienas, Staiceles un Naukšēniem. Turnīrs norisinājās 6 posmos, no kuriem vērtēti tika 5 labākie.

Šogad tika veiktas nelielas izmaiņas grupās, nebija vairs sieviešu grupas, bet mix, kurā startēja 14 komandas. Lēmums par grupu izmaiņām tika pieņemts, jo iepriekšējos gadus sieviešu grupā nebija liels komandu skaits.

Mix grupā kopvērtējumā 3. vietu ieguva komanda L.A., kura par 1 punktu apsteidza 4. vietas ieguvējus — vienību Komanda. L.A. sastāvā startēja Lāsma Kļaviņa, Andis Bošs, Kaspars Kļaviņš un Krišs Kļaviņš. 2. vietā ierindojās komanda Cunexus Baltic inc, kurā startēja Arita Cipruse un Klāvs Kļaviņš, un pārliecinoši 1.  vietu izcīnīja komanda Mēs ar sieviņu, kuras sastāvā spēlēja Inga Konrāde, Dainārs Konrāds un Deniss Deins Kuzmenko.

Vīriešu grupā 3. vietu ieguva komanda Egles, kurā startēja Ojārs Lūsis un Gundars Putniņš, 2. vietā ierindojās komanda Rūja ar sastāvu Jānis Zuments, Matīss Spalva un Jānis Aģis. Pārliecinoša 1. vieta komandai Pērļu zvejnieki, kurā startēja Raivis Ozoliņš un Markuss Niks Mazurs.

Neapšaubāmi turnīrs norisināsies arī nākamajā vasarā, tādēļ rekomendāciju gadījumā lūgums sazināties ar turnīra organizatoru pa tel. 20212466 (Gundars). Paldies visiem dalībniekiem par sacensību garu, skatītājiem par atbalstu un personālam, kas parūpējās, lai turnīrs varētu veiksmīgi notikt.

Pludmales volejbola uzvarētāji. Egitas Podnieces foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru