Noteikti Gada balvas «Zelta čiekurs» laureāti

- 10.Februāris, 2021
Laikrakstā

Meža dienu komiteja ir noteikusi meža nozares Gada balvas «Zelta čiekurs» 2020. gada laureātus nominācijās: «Par mūža ieguldījumu», «Par inovatīvu uzņēmējdarbību», «Par ilgtspējīgu saimniekošanu» un «Par zinātnes ieguldījumu nozares attīstībā». Balva «Zelta čiekurs» ir gadskārtēja meža nozares augstākā atzinība par nozīmīgiem sasniegumiem un ieguldījumu nozares labā.

Balvu «Zelta čiekurs» nominācijā «Par mūža ieguldījumu», kas tiek piešķirta par nozīmīgu mūža ieguldījumu nozares attīstībā, saņems izcili nozares ļaudis: mežsaimniece Astra Boķe, zinātniece Gaļina Dobele, mežsaimnieks Edvīns Ģērmanis, mācībspēks, Latvijas Lauksaimniecības universitātes Meža fakultātes asociētais profesors Ziedonis Sarmulis un mežsaimniece (meža selekcijas, meža koku sēklu bāzes uzturētāja) Gundega Vītola.

Laureāti nominācijā «Par inovatīvu uzņēmējdarbību» ir SIA «Cewood», SIA «Pavasars Housing Construction» un SIA «UOT».

MODERNĀ RAŽOTNĒ – MODERNAS TEHNOLOĢIJAS. Raunas novada SIA «Pavasars Housing Construction» ir raksturīga daudzu inovatīvu tehnoloģiju lietošana koka māju un to aprīkojuma ražošanā. Tie, kas savām acīm redzējuši robotu darbu šajā uzņēmumā, atzīst, ka  spilgto iespaidu dēļ vēl ilgi nepamet sirreāla sajūta. Ārijas Romanovskas foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru