Pabeigta neiroloģijas nodaļas pārbūve

- 24.Septembris, 2021
Veselība un labklājība
Laikrakstā

Realizējot Vidzemes slimnīcas infrastruktūras uzlabošanas projektu, kas paredz sakārtot  pacientu plūsmu loģistiku un nodrošināt mūsdienīgu darba organizāciju, pabeigta neiroloģijas nodaļas un insulta vienības telpu pārbūve.

Stāsta Vidzemes slimnīcas sabiedrisko attiecību speciāliste Benita Brila: «Jaunā Neiroloģijas nodaļa un insulta vienība atrodas A korpusa 3. stāvā, tuvu neatliekamās medicīniskās palīdzības un pacientu uzņemšanas nodaļai un intensīvās terapijas nodaļai, lai nodrošinātu maksimāli operatīvu palīdzību pacientiem. Ņemot vērā pacientu plūsmas pieaugumu, pārbūvētā nodaļa ievērojami paplašināta, paredzot divdesmit gultas vietas neiroloģijas pacientiem, insulta vienība paplašināta līdz astoņām gultasvietām un papildus izbūvēta intensīvās terapijas palāta ar sešām gultasvietām.

Uzlabojot darba apstākļus personālam, iekārtotas ērtas un funkcionālas manipulāciju telpas,  materiālu sagatavošanas un medikamentu sadales telpas, atsevišķa sanitārā telpa gulošo pacientu mazgāšanai. Palātas un pacientu aprūpes telpas plānotas un aprīkotas tā, lai varētu ērti pārvietot gulošos pacientus. Izbūvēti arī speciālistu kabineti un ārstu istaba.

JAUNAJĀ NEIROLOĢIJAS NODAĻĀ. Rezidente Marta Siliņa. Publicitātes foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru