Pasniegtas ikgadējās Valmieras Rotari kluba stipendijas

- 7.Februāris, 2020
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Saulainā februāra pirmdienā Valmieras Rotari kluba mītnē kafejnīcā Rātes vārti jau 23. reizi tika pasniegtas kluba biedru ziedojuma stipendijas gan Valmieras ģimnāziju un vidusskolu, gan triju apkārtējo novadu vidusskolu izvirzītajiem labākajiem audzēkņiem. 

Jau tradicionāli šis pasākums bija apvienots ar kopīgām rotariešu un stipendiātu pusdienām, uz kurām jauniešus atveda Kocēnu novada izglītības pārvaldes vadītāja Ieva Stiģe, jau ilggadēja šīs rotariešu akcijas koordinatore no bijušā Valmieras rajona vidējās izglītības iestāžu puses. Kā jau allaž, arī 3. februārī pusdienas noritēja draudzīgā, nepiespiestā atmosfērā. Ciemiņi nebūt nebija sabijušies, jo ikdienā ir komunikabli līderi savās skolās, vairāki arī savu skolu vēlētie prezidenti.

KOPĀ – AR GANDARĪJUMU. Valmieras Rotari kluba mājvietā Rātes vārtos kopīgā bildē pirmajā rindā (no kreisās) Anna Koziņeca no Valmieras 2. vidusskolas, Marija Nikola Jansone no Valmieras Viestura vidusskolas, Krista Paula Gobiņa no Mazsalacas vidusskolas (viņas māsa Annija Rotari stipendiju saņēma 2014. gadā), Annija Karitone no Valmieras Valsts ģimnāzijas, otrajā rindā – stipendiātu krustmāte Ieva Stiģe, Valmieras Rotari kluba 2019./2020. gada prezidents Dans Čiščakovs, Gustavs Māziņš no Valmieras 5. vidusskolas un Kristaps Krūmiņš no Rūjienas vidusskolas. Objektīvu iemeslu dēļ stipendiju pasniegšanas reizē klāt nevarēja būt Ilze Skrastiņa no Valmieras Pārgaujas Valsts ģimnāzijas un Ilmārs Duncis no Naukšēnu vidusskolas. Jāņa Bērtuļa foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru