Pēc pastaigas pa Madonu kalnu taka Ogrē

- 30.Novembris, 2021

Piektdien Valmiera Glass/Vidzemes Augstskolas basketbolisti savā laukumā vēlreiz sameta simtnieku madoniešiem, Latvijas basketbola Užavas kausa izcīņas astotdaļfināla sēriju vinnējot ar pārliecinošu 224:102.

Ceturtdaļfināls jau solās būt krietni vien skarbāks, jo mūsējiem pretī nāk vesela plejāde savulaik Valmierā spēlējušu vīru, taču šoreiz zem BK Ogre karoga.

Valmiera Glass/ViA – BK Madona/BJSS 110:58 (28:19, 22:16, 28:15, 32:8)

Kā jau varēja saprast pēc abu komandu pirmās spēles Madonā, atbildes mačā Valmierā notika vien statistikas rādītāju uzpucēšana abu komandu līderiem. Statistika rāda, ka tā pa īstam pārbraukuši pāri viesiem mājinieki vien pēdējās 10 minūtēs...

Valmierieši deva atpūtu trim starta piecnieka vīriem – Jānim Kaufmanim, Jonātam un Klārkam, ļaujot sevi atrast un pierādīt pārējiem komandas spēlētājiem. Lielākajai daļai tas piektdien arī izdevās.

PIEREDZE KOPĀ AR JAUNĪBU – TAS IR SPĒKS! Valmieriešu uzbrukumā visjaunākais komandas dalībnieks septiņpadsmitgadnieks Roberts Vēveris (centrā ar bumbu, Nr. 51) un viens no pieredzējušākajiem – (no kreisās, Nr. 13) Viktors Iļjins, viņš arī Vidzemes Eifelis, kurš savulaik pelnījis profesionāļa maizīti arī Igaunijā, Spānijā un Beļģijā. Jāņa Lārmaņa foto