Pozitīvo emociju turnīrs aizvien!

- 25.Maijs, 2018
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Valmieras Invalīdu sporta klubs Stars S (VISK) sadarbībā ar Latvijas Bērnu un jauniešu invalīdu sporta federāciju (LBJISF) un Valmieras Bērnu sporta skolu (VBSS) rīkoja tradicionālo Vidzemes novada sporta stafešu turnīru Sportot prieks!, kas notika 12. maijā kā allaž  mums viesmīlīgajā Valmieras 2. vidusskolas sporta zālē. Sacensību dalībnieki — bērni un jaunieši ar kustību un intelektuālās attīstības traucējumiem.

Tika uzaicinātas komandas no Valmieras, Madonas, Alsviķiem, Raiskuma, Cēsīm, kopā 11. Stafetes tradicionāli tika veidotas, balstoties uz Boccia, florbola, basketbola, boulinga elementiem, plus kā vienmēr pa kādai rozīnītei —  kaut kas jauns un neparasts. Šoreiz  — Torņa celšana, Ķēdīte un Veiklie riņķi. Katrai komandai bija jāpiedalās astoņās stafetēs, tā ir liela slodze.

Uz jautājumiem, kura stafete bija visgrūtākā, visvieglākā, kura īpaši patika, sacensību dalībnieki atbildēja: grūti nebija, bija daudzveidīgi un ļoti interesanti! Jo, veicot visus piedāvātos stafetes uzdevumus, tiek dots stimuls domāt, kā to izdarīt ātrāk un efektīvāk. Mobilizējot spējas līdzdarboties, sastrādāties un atbalstīt citam citu, rodas motivācija uz pozitīvā mērķa sasniegšanu.

Rezultāti: jaunākajā vecuma grupā 1. vietu izcīnīja Raiskuma 1 komanda, 2. vietu — Madonas 1, 3. vietu Cēsu 1 komanda.

Vecākajā vecuma grupā 1. vietu izcīnīja Raiskuma 2 komanda, 2. vietu Alsviķu 2 komanda, 3. vietu Valmieras 1 komanda (Melānija Beļājeva, Ričards Matjušenoks, Elvis Vītols, Dainis Grīnbergs).

Sacensību dalībnieki saņēma VBSS medaļas un diplomus, LBJISF sagādātās balvas.

Tiesnešu darbā tradicionāli veiksmīgi iesaistījās VISK Stars S audzēkņi un veterāni. Īpašs paldies Gunitai Šīrantei —  ikgadējai un profesionālai Boccia un stafešu turnīra tiesnesei! Jāpateicas  arī LBJISF prezidentei Aijai Kļaviņai, jo viņas vadītā organizācija nodrošina šādu pasākumu rīkošanu un piedalīšanos citos vērienīgos LBJISF rīkotos pasākumos. VISK Stars S pateicas par sadarbību Valmieras pilsētas pašvaldībai, VBSS, V2.V, PII Buratino, audzēkņu vecākiem, atbalstītājiem un brīvprātīgajiem palīgiem.

STAFETI ĶĒDĪTE veic komanda no Cēsīm.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru