Rada svētku sajūtu arī pandēmijas apstākļos

- 26.Marts, 2021
Nedēļas nogale
Laikrakstā

LAURA BĒRZIŅA Latvijā atgriezās pagājušā gada maijā pēc astoņu gadu prombūtnes. Viņa ar vīru dzīvoja Norvēģijā, 2017. gadā pieteicās dēls. Abi sapratuši, ka līdz puikas bērnudārza gaitām jāizlemj, kurā valstī ģimene paliks uz dzīvi. Viņi izvēlējās par labu mājām – Valmierai, jo sirdī ir valsts patrioti. Šī gada februārī Laura ar vīra atbalstu sāka attīstīt savu uzņēmējdarbību – «R Baloni».

Sirds ir Latvijā

Laura stāsta, ka vislabāk jūtas šeit, Latvijā. Ir bijušas vairākas reizes, kad vēlējusies atgriezties, tomēr apstākļi sagrozījušies tā, ka atkal jādodas prom. Tomēr tāds nopietns pavērsiens bija dēla ienākšana ģimenē. «2018. gadā viņš piedzima, un mums bija jāizlemj, vai mēs viņu laižam dārziņā tur un paliekam tur par visiem simt procentiem, vai mēs braucam mājās un sākam kaut ko savu. Mēs izlēmām atgriezties, vairāk par labu bērnam, jo mēs gribējām, lai viņš runā latviski, lai viņš dejo tautas dejas, lai viņš ir latvietis, jo mēs ar vīru esam patrioti. Lai vai kā dzīve dažkārt piespiež aizbraukt, bet tomēr mājās ir vislabāk,» skaidro Laura. Nu jau nepilnu gadu viņi ir Latvijā.

Svētki ģimenē vienmēr bijuši cieņā. Atzīmētas dzimšanas un vārda dienas, arī gadskārtas, gan Tēva, gan Mātes diena un citas svinības. Šīs tradīcijas nāk no Lauras ģimenes, un viņa šo patīkamo sajūtu grib dot arī savam vīram un dēlam, radīt šo svētku prieku. Šobrīd ģimenē norit gatavošanās Lieldienām un tām sekos dēla Ričarda dzimšanas diena.

KĀZU FOTO. Bērziņu ģimene. Foto no personiskā arhīva


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru