Rencēni: paveiktais, darāmais un plānotais

Kā liecina novada pašvaldības oficiāla informācija, «uzsākti energoefektivitāti paaugstinoši pārbūves darbi Valmieras novada pašvaldības pakalpojumu centrā Valmieras ielā 13, Rencēnos. Samazinot ēkas primārās enerģijas patēriņu, samazināsies arī pašvaldības izdevumi par siltumapgādi.

Darbu laikā veiks ārsienu, jumta un cokola siltināšanu, logu un durvju nomaiņu, mehāniskās ventilācijas sistēmas ar rekuperāciju izbūvi, ieejas mezglu pārbūvi. Ēkas pārbūves darbus paredzēts pabeigt līdz 2023. gada beigām.

Iepirkuma procedūras rezultātā darbus veic SIA Liepas Nams par kopējo līguma summu 236821,03 eiro ar PVN. Darbi tiek īstenoti Eiropas Reģionālās attīstības fonda darbības programmas Izaugsme un nodarbinātība specifiskā atbalsta mērķa Atbilstoši pašvaldības integrētajām attīstības programmām sekmēt energoefektivitātes paaugstināšanu un atjaunojamo energoresursu izmantošanu pašvaldības ēkās un specifiskā atbalsta mērķa Atveseļošanas pasākumi vides un reģionālās attīstības jomā pasākumā Energoefektivitātes paaugstināšana pašvaldību infrastruktūrā ekonomiskās situācijas uzlabošanai projekta Pašvaldības pakalpojumu centra Valmieras ielā 13, Rencēnos energoefektivitātes paaugstināšana ietvaros. Projekta kopējās izmaksas ir 241886,09 eiro, no tām attiecināmās izmaksas ir 177887,31 eiro. Eiropas Reģionālās attīstības fonda finansējums 145097,44 eiro, valsts budžeta finansējums 5441,15 eiro.»

Ceturtdien Liesma pabija Rencēnos, kur sīkāk par visu notiekošo, arī par pērn jau izdarīto Rencēnos un Ēvelē, kā arī par dažiem plāniem pastāstīja INTS KĻAVIŅŠ, īpašumu apsaimniekošanas speciālists Burtnieku apvienībā, kura ziņā Rencēnu un Ēveles pagasti.

JĀSĀK AR SASTATNĒM. Liepas Nama vīri ceturtdien uzstādīja sastatnes Rencēnu pagastmājas ēkai fasādes pusē.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru