«Rūjienas saldējumam» – jau otrais Rīga Food zelts!

- 1.Oktobris, 2020
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Jau informējām, ka nesen starptautiskās izstādes «Rīga Food» laikā notika LPCS rīkotā piena produktu un iepakojuma konkursa laureātu apbalvošana. Nominācijā «2019./2020. gada jauno produktu grupā Saldējums» 1. vietu un «Rīga Food» zelta medaļu piešķīra SIA «Rūjienas saldējums» šokolādes saldējumam ar brūkleņu piedevu šokolādes vafeles konusā. Apbalvojumu saņēma arī šī jaunā produkta meistare Sanda Gūte. 

Senās ražotnes (kopš 1912. gada!) mūsdienu komanda, izmantojot jaunākās tehnoloģijas un inovatīvus risinājumus, mērķtiecīgi turpina uzņēmuma attīstības ceļu un spodrina produkcijas atzinību. Pērn starptautiskajā izstādē «Rīga Food» piena produktu konkursā kategorijā «Saldējums» 1. vietu un izstādes zelta medaļu ieguva SIA «Rūjienas saldējums» ražotais zīmola «MiniMelts» saldējums ar melleņu garšu. Pērn SIA «Rūjienas saldējums» tika arī pie Vidzemes plānošanas reģiona gadskārtējā pasākuma «Vidzemes stāsti» apbalvojuma par sasniegto eksportā. Ņemot vērā pēdējo gadu panākumus vietējā un ārzemju tirgū, «Liesma» SIA «Rūjienas saldējums» valdes priekšsēdētājam, direktoram un vienīgajam īpašniekam IGORAM MIEZIM lūdza komentāru ne tikai par aktuālāko ražotnē, bet arī par rītdienas iecerēm.

MEISTARE. SIA «Rūjienas saldējums» ražošanas direktore, pārtikas tehnoloģe Sanda Gūte pēc izstādes «Rīga Food» augstākā apbalvojuma saņemšanas. «Rūjienas saldējuma» arhīva foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru