Saņem novērtējumu par mērķtiecīgu darbu

- 16.Jūnijs, 2022
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Kocēnu sporta skolā aizvadīts nu jau trešais izlaidums, un audzēkņi saņēmuši apliecinājumu par ieguldīto darbu un skolā gūtajām zināšanām.

Par skolu un šajā mācību gadā paveikto stāsta Kocēnu sporta skolas meiteņu komandas trenere LINDA LĪCE, kura vienlaikus ir arī sporta metodiķe un rūpējas par audzēkņu psiholoģisko sagatavošanu sportam.

– Sākotnēji skola dibināta zem biedrības, tad zem Kocēnu novada pašvaldības, tagad darbojamies kā Valmieras novada pašvaldības izglītības iestāde. Treneri tiek pielīdzināti vispārizglītojošo skolu pedagogiem ar visām tarifikācijām un plāniem, kas jāpilda. Visi četri strādājam uz pilnu slodzi, divi trīs atnāk palīgā patrenēt jaunāko audzēkņu grupiņas, kur fiziskās sagatavotības trenere uz dekrēta laiku nestrādā.

Pamatā skolas programmās ir tikai florbols, bet šogad klāt nākušas interešu grupas un jau notiek apmācība golfā pie vīriešu florbola komandas kapteiņa Ingara Matisona, kurš arī pats, tāpat arī vasarā vairāki florbola treneri, spēlē golfu. Iestrādes šī sporta veida attīstībā bijušas jau iepriekšējos gados, kam pamatā nenoliedzami ir Ingara entuziasms. Interese par šo sporta veidu ir pietiekama, golfa laukumā «Avotos» notiek turnīri, taču vēlama būtu pašvaldības palīdzība, lai to visu varētu sakārtot noteiktā sistēmā.

ŠĪ GADA SPORTA SKOLAS PROGRAMMU «FLORBOLS» beidzēji – kopā 31, saņemot apliecības Vaidavas kultūras namā. Publicitātes foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru