Selekcijas baisā ēna

- 16.Oktobris, 2020
Viedokļi
Laikrakstā

Jā, cilvēks ir pagalam «jocīgs kukainis»... Eiropas valstu valdības sacenšas pasākumu bardzībā, turot Covid-19 «otro vilni» kaut kādos rāmjos, bet bezprāta drošuļi klaigā: masku nēsāšana apdraud cilvēktiesības!  

Ja cilvēki apšauba Covid-19 ierobežošanai noteiktās prasības, tad nākas secināt, ka vīruss ir gudrāks par mums – tā vakar LTV «Rīta Panorāmā» viedi un skarbi teica ārsts Aleksejs Višņakovs no Rīgas Austrumu («Gaiļezera») slimnīcas. Vai tiešām mēs, radības kronis, vēlamies būt glupāki par «ļoti mazu patogēnu», kas nespēj augt un vairoties bez saimniekorganisma? 

Francijas prezidents – kurš tagad varēs braukāt pa Elizejas laukiem ar mūsu valsts galvas dāvātu ērenpreisu – pat sadūšojās miera laikā valstī izsludināt komandantstundu. Šķiet, kur vēl bargāks atgādinājums, cik kritiskā stāvoklī mūs novedusi koronavīrusa atgriešanās!

Taču LTV un citi mediji mūs šokē: «Arī Latvijā Covid-19 krīzes brīdī pacientus šķiros.» Tas spiež aizdomāties par iespēju, ko nemaz negribas piesaukt, kur nu vēl apcerēt. Jā, varētu pienākt – lai Dievs nedod! – brīdis, kad mākslīgo plaušu ventilatoru visiem, kam tie vajadzīgi, nepietiktu.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru