SIA "Sanart": gribam stabilāk strādāt savā līmenī

- 8.Februāris, 2022
Laikrakstā

SIA Sanart pašlaik ir viens no spēcīgākajiem būvniekiem Valmieras novadā. Viņnedēļ uz Liesmas jautājumiem atbildēja ARTIS KNOKS, uzņēmuma valdes priekšsēdētājs.

Sanart pēdējos gados arvien stabilāk ieņem vietu starp Valmieras novadā bāzētajām būvfirmām. Kā to izdevies panākt?

Ieņemt vietu starp Valmieras puses vadošajām būvfirmām ir bijis Sanart mērķis jau kopš 2010. gada, kad es vispār ienācu būvniecības nozarē. Tagad tas lēnām ir piepildījies. Nevis ļoti apzināti esam uz to gājuši, bet tā – strādājot un, protams, atlasot komandu, jo celtniecība pamatā ir komandas darbs – tas viss ir sanācis. Ir mums gājis ļoti dažādi – bijuši gan kritumi, gan kāpumi, bet kaut kā esam tomēr nonākuši līdz tam, ka šobrīd jau kā firma strādājam celtniecībā diezgan pārliecinoši. 

Kāds bija 2021. gadā veikto darbu apjoms?

Apgrozījuma kritums pret 2020. gadu bija vismaz par 25%, taču tas saistīts ar mūsu uzņēmuma politiku. Apzināti nekāpinājām apgrozījumu, bet nostabilizējām darbinieku skaitu esošajā līmenī, lai varētu stabilāk strādāt tajā līmenī, kurā mēs esam. Teikšu tā, pēdējā gada laikā esam mēģinājuši sakārtot būvniecības procesu uzņēmumā.

APRĪLĪ BŪS KĀRTĪBĀ. Patlaban aktuāls Sanart objekts ir Strenču psihoneiroloģiskās slimnīcas teritorijā, kur pilnībā, faktiski atstājot tikai nesošo karkasu, pārbūvēta, taču ārējo vizuālo veidolu arī pēc ārsienu siltināšanas saglabājusi slimnīcas 1. nodaļas ēka Annas māja. Joprojām šeit turpinās iekšdarbi. 


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru