"Škoda Karoq": izceļas starp konku- rentiem

25.Oktobris, 2018
Dzīvesstils
Laikrakstā

Testa braucienā ar jauno Škoda Karoq, kuru man uztic Mūsu Auto Valmiera galvenais jauno mašīnu tirgošanas vīrs Igors Hazovs, dodos īsti vasarīgā oktobra piektdienā, mūsu abu – mans un Karoq – mērķis ir aizbraukt apskatīties, ko atvasara dara Cēsu pievārtē pie Ērgļu klintīm.

CIENĪGS AUTO. Nekā ultramoderna Škoda Karoq ārskatā nav – vienkārši korekts un labi nostrādāts parketa džips, ar kuru var gan pilsētā, gan sakarīgos meža ceļos drasēt. G. Vīksnas foto

Uzreiz teikšu, ka šis testa auto, kura cena ir 26 tūkstoši eiro ar astīti, aprīkots tiešām pamatīgi. Kolīdz apstājos un izkāpju no auto, tā atpakaļskata spoguļi iztapīgi pieglauž ausis pie durvīm. Tīri subjektīvi man šie spoguļi, ērti sēžot pie stūres, varbūt šķiet nedaudz par maziem, taču skatu uz aizmugurē notiekošo tie nodrošina pilnībā. Vienkārši jāpierod! Manuprāt, konkrētajā versijā man ir darīšana arī ar adaptīvajiem priekšējiem lukturiem ar LED gaismām, kuri pagriezienos ņem līkumu reizē ar auto. Interesanta fīča ir braukšanas joslas lasītājs, kura klātesamību apliecina mazītiņa degoša ceļa aplikācija pašā informatīvā displeja apakšā: ja rātni braucu pa savu joslu tā apmēram pa vidu, ceļš iekrāsojas draudzīgi zaļš, ja sāku streipuļot starp baltajām līnijām uz asfalta – signāls krāsojas brīdinoši oranžs! Automobiļa salons nostrādāts kvalitatīvi: ar sporta sēdekļiem, lielo informatīvo ekrānu vadītāja panelī, ar dalīto klimata kontroli un vēl citām ekstrām. Tāpēc jau arī šī ir Ambition komplektācija! Pieļauju, ka Karoq salonā gana ērti jutīsies visi plānā paredzētie pieci sēdētāji abās sēdekļu rindās.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru