Skurstenis ar jumtiņu un... stārķis

- 8.Septembris, 2023
Vīru lietas
Laikrakstā

Nāk rudens. Protams, arī apgleznot Latviju, kurai, iespējams, vismaz augusta beigās un tagad, septembrī, vismodernākā noteikti ir mūsu basketbola izlases puišu formu Latvian Red krāsa.

Taču rudens nāk arī ar tradicionālajām bažām par nākamo apkures sezonu. Protams, dažāda kurināmā cenas atkal ir atgriezušās daudzmaz rāmjos, taču allaž mēdz būt kādas neparedzamas nianses...

Apkure privātmājās neizbēgami saistīta ar dūmeņiem, ko tomēr mēs, latvieši, pierastāk mēdzam saukt par skursteņiem. Arī populārajai aktrisei taču tieši tāpēc uzvārds bija manis šodien piedāvātajā versijā. Skursteņi lielākoties atrodas augstu uz jumta kores vai kādā citā līdzīgā pozīcijā, tāpēc tur darboties vien puikām, jaunekļiem un vīriem, protams, ievērojot maksimālu piesardzību un izmantojot visus paredzētos individuālos drošības līdzekļus. Jā, dzirdēts arī par skursteņslauķēm – dāmām, taču tie ir izņēmumi, kas tikai apstiprina likumsakarību – šīs tomēr ir Vīru lietas!

VĒL STĀRĶU DROŠS SKURSTENIS! Emīls pošas demontēt savulaik Novas meistara uz manas lauku mājas jumta uzstādīto televīzijas antenu.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru