Sportings 2019

- 16.Augusts, 2019
Sports
Laikrakstā

Augusta otrajā sestdienā Latvijā tradicionāli sākas ūdensputnu medību sezona. Lai mednieki pēc pārtraukuma varētu pārbaudīt savas prasmes, Valmieras mednieku un makšķernieku biedrība jau daudzus gadus dienu pirms ūdensputnu medību atklāšanas Aizmežu šautuvē rīko sacensības sportingā (šaušanā pa lidojošiem šķīvīšiem). Šajā gadā 9. augusta sacensībās piedalījās 24 aktīvākie ūdensputnu mednieki. Priekšsacīkstēs katrs sacensību dalībnieks šāva pa 25 mērķiem, kas lidoja no piecām dažādām pozīcijām, lai noskaidrotu sešus labākos, kuri sacentīsies finālā, līdzi ņemot priekšsacīkstēs sašautos mērķus. Priekšsacīkstēs trīs labākie dalībnieki sašāva 22 mērķus un nākošie trīs dalībnieki 21 mērķi. Diemžēl, vai nu lietus iespaidā, vai kāda cita iemesla dēļ, trīs dalībnieki neieradās uz finālu un viņu vietā stājās trīs nākošie, kuri bija sašāvuši 19 mērķus.

Fināla šaušana noskaidroja olimpisko sešinieku. Pirmo vietu ar sašautiem 42 mērķiem ieguva Toms Lamba, otrajā vietā atstājot Voldemāru Gobu ar sašautiem 39 mērķiem un trešajā vietā Andris Ķibermanis arī ar 39 mērķiem (pēc pāršaušanas). Ceturto vietu pēc pāršaušanas ieguva Jānis Ķibermanis, bet piektajā vietā Ints Kuģis (abiem sašauti 37 mērķi). Olimpisko sešinieku noslēdza Jānis Opmanis ar 34 mērķiem. Ne pūkas visiem sacensību dalībniekiem!

OLIMPISKAIS SEŠINIEKS. No kreisās: Ints Kuģis, Andris Ķibermanis, Jānis Opmanis, Jānis Ķibermanis, Toms Lamba un Voldemārs Goba.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru