eLiesma.lv Valmieras un Vidzemes ziņas
Reklāma1300 × 120 px

Uz Eiropas BMX čempionātu!

AL

Alise Šoka

Autors • 14.07.2017.

Uz Eiropas BMX čempionātu!
Burtu izmērs
Uz Eiropas BMX čempionātu!

KOPĪGS DARBS NES AUGĻUS! Viens no BMX kluba Tālava līderiem Edvards Glāzers, kuru Latvijas Jaunatnes olimpiādes BMX zeltam sagatavojis treneris Olafs Lakučs (pa labi), arī Bordo trasē būs viens no pretendentiem uz Eiropas čempiona titulu. A. Šokas foto

No šodienas līdz pat svētdienai, cīnoties ar konkurentiem no pārējām Eiropas BMX valstīm, te katrs no mūsējiem centīsies parādīt savu vislabāko sniegumu! Čempionāta medaļas tiks sadalītas bērnu, jauniešu, amatieru, junioru un Elites grupās. Cīņas būs sīvas, konkurence — milzīga!
Sieviešu Elites grupā uz starta redzēsim kluba Tālava treneri un braucēju Sandru Aleksējevu. Junioru – vīru grupā startēs Latvijas čempions un Eiropas BMX kausa izcīņas vicečempions Mikus Strazdiņš. B16 jauniešu grupā startēs Latvijas čempions un nule aizvadītās VII Latvijas Jaunatnes vasaras olimpiādes čempions Edvards Glāzers, kuram šobrīd pieder arī UEC Eiropas kausa čempiona tituls. Latvijas čempione Līva Lizete Glāzere startēs G13 meiteņu grupā.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē «Liesma» — digitāli vai drukātā formātā

Digitālais saturs no 1,99 €/mēn. — pieeja visiem maksas rakstiem portālā. E-avīze no 7,50 €/mēn. — lasāma web un mobilajās lietotnēs. Vai izvēlies drukāto laikrakstu «Liesma» no 9,50 €/mēn. — pastkastē trīs reizes nedēļā, ar pieeju arī e-avīzei.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma1300 × 150 px
Reklāma1300 × 120 px